با امروز میشه تقریبا یک سال کوفتی که میخوام سریال this is us رو شروع کنم برای تقویت زبان! و امروز بالاخره سه اپیزود اول سیزن یک رو دانلود کردم. بارها گفتم که نفس عمل مهمه؟ مزخرف گفتم ایندفعه هرکی شروع نکنه و این سریال خفن رو نبینه خره!!!

این روزا با حرف زدن با "شوکا" میگذره ،"کارن" اومده خواستگاری و اوضاعِ روحیش بهم ریختست، خانواده ها! و هیهات از خانواده ها ، من سه سال تمام با شوکا و کارن زندگی کردم و میشناسمشون و میدونم چقدر عجیب بود این رابطه و چقدر فراز و فرود داشت و چقدر شیرین دووم آوردن و سنگای رابطه رو باهم گذاشتن و آوردن بالا، حالا رسیده به تو کاری و گچ کاری و بلاه بلاه بلاه .

امروز دومین مرتبه بود که سرپا نیم ساعت حرف زدم و حرف زدم و چایم یخ زد و تُف کردم بیرون! اعصابم به کل ریخت بهم و بعد قطع کردن گوشی خودمو تو پنجره ی اتاقم که روزا سبزه نگاه کردم و گفتم" هِی چته؟ بچسب به خودت هنوز  پِی ساختمونتو نکندی دلشورهٔ گچ کاری خونه ی همسایه رو داری؟ " 

حالم بد شد ، حالم بد شد که بعضی وقتها حواسم به خودم نیست. که دیگه رها پیشم نیست که بغلم کنه بگه " عوضی یکم برا زندگیه خودت جون بکن، بسه بقیه ،بسه" 

امروز تا تونستم پیاز خوردم با غذا و گند زدم به معدم و کل بعداظهر " آی هد ناشِس !!!" پاشدم ورزش کردم تا یکم حالم جا بیاد و دوباره بچسبم به کارُ بارُ زندگی، خیلی عقبم و میخوام بزنم تو صورتم و بگم " پامیشی یا با اُردنگی پات کنم؟"

پ.ن: من آدم امر به معروفِ نزدن حرف زشت و بدم چون میدونم همه این حرفای زشت تاثیر بزرگی روی آینده خودمون و فرزندانمون میذاره ،مخصوصن که دختر باشی ، مخصوصن که بخوای سالهای دورِ آینده مادر بشی ،اصلن نخوای خودت که هستی ! وجود خودتو ناآروم و عصبی نمیخوای که!؟  ولی اینایی که نوشتم با همه تند بودنش فقط جنبه تخلیه کردن داره ولاغیر:) هنوز همون زهرای گل و گلابم که از حرفم هوارتا گل و بلبل در میشه :))) 

سو گایز ، پاشید بتیم خودمونو و صفا بدیم که من یکی که حالم از بیشتر امسال بهم خورده و فقط دلم میخواد تموم شه . پاشیم درست حسابی جلا بدیم این گردُ غبارِ کوفتی رو .

پ.ن 2: فقط یکی باید باشه تعداد دفعات کوفتی گفتن من رو بشماره:))

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مقاله, تحقیق, پایان نامه هنر نو ارائه تمامی خدمات سمپاشی ۰۹۱۹۶۴۷۲۱۷۲ سئو مای بیر آموزش در مشهد کلاچ برقی(اتوماتیک و هوشمند)آری یا خیر؟ بهترین سایت اس ام اس سرکاري SnakeGame