باید حرف شوم ،باید حرف شوم، تنها چیزی که امروز باید به آن تبدیل شوم همین است ، شارژ گوشی موبایلم روی شش درصد است، تندی آمدم که بنویسم زهرا امروز شبیه اسب رام نشده ی تنهایی بود که هیچ لمسی ،هیچ نگاهی ،هیچ حرفی رامش نمیکرد ، امروز از دور وحشی و خطرناک بودم. دست نیافتنی، در میرفتم از بچه ها ، میپیچیدم توی خودم، ضربدر هزار شده بودم بلکم میلیون یا به توان رسیده بودم ،چه فرقی میکند ،امروز فقط خودم بودم ،فقط خودم بودم ،فقط خودم بودم.

امیرعباس گلاب یک آهنگی دارد که میخواند :

لعنت به تنهایی و تنهایی و تنهایی

لعنت به این سیگارهای کنت نعنایی 

حرف زدن برایم بغض است انگار ،انگار بلدم تا انتها چرت و پرت ببافم و بگویم که انتها نداشته باشد، که بی درو پیکر باشد ،که از جنس من نباشد ، که 

شارژ گوشیم پنج درصد شده ، من تند تند تایپ میکنم ، تند تند میخواهم بگویم چه مرگم است. ولی میدانید بعضی وقتها خودمان هم نمیدانیم چه مرگمان است هرچند مزخرف میگوییم میدانیم ولی نمیدانیم!! 

قشنگ ترین قسمت امروز همان یک ساعت تمامی بود که دوییده بودم تا دانشکده زبان های خارجی ، شب که میشود ،لابی که از بچه ها خالی میشود ،دنج است ،جان میدهد یک دل سیر بشینی و توی خودت غرق شوی 

قشنگ ترین قسمت امروز همان یک ساعتی بود که کتابی را که دادی تمام کردم و چه تمام کردنی!  توی راه برگشت توی ان تاریکی فقط آسمان را زُل زده بودم و گفتم " خدایا شکرت " به خاطر همه نق زدن هایم ، به خاطر همه غرغر کردن هایم ،شکایت های نابجایم ،بخاطر همه این لحظه ها که زهرا زهرا نیست من رو بخش، بیشتر یادم بده ،بیشتر نشونه بزار ،بیشتر دورم بگرد ،بیشتر قربون صدقم برو ، بلند بلند گفتم" ببین من بچه تخسی هستم ،قبول ، ولی تو که بچه های تخس رو دوست داری نه؟"

شارژ گوشیم چهار درصد است، تفال میزنم به حافظ تنم میلرزد ، حافظ میگوید 

چو پیراهن شوم آسوده خاطر 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

parastaryesina hakya معجزه قانون جذب Brittany ثنا ثمین ایرانِ من فروشگاه فرهنگی راه کتاب abhh به یاد شهدا فروشگاه خرید سریع و فوری و لحظه ای